Katalog

Katalog, bir firmanın, firma ürünlerinin en içerikli ve en detaylı tanıtım aracıdır. Kataloglar kuşe kağıda hazırlanır. Tasarımı detaylara göre hazırlanır firmanın kurumsal kimliğiyle özdeşleşmesi gerekir. Ürünlerin detayı ve kolay anlaşılması önemlidir.
Kurumsal firmaların bugün kendilerini ifade etmek ve tanınmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog Maliyetli olduğu gibi istenilen amaca da kolay ulaşmayı sağlar.
Kataloglar genelde çok sayfalı, tel veya iplik dikişli veya kırımlı katlamalıdır
Ekstra işçilik kabartma kısmi lak ,mat selefon, parlak selefon ,yaldız baskısı gibi uygulamalar kataloğun görünüş kalitesini artırıp göze daha çekici gelir Kataloğun kaliteli olması firmanın kurumsal alanın artmasına ve markalaşmasına yardımcı olur.
KATALOG TASARIMI
Katalogda kullanılan resimler yazılar zeminler birbiriyle uyum içinde ve çözünürlükleri yüksek olmalıdır. Firmanın logosu tanıtılacak ürünler ve istenilen konu firmanın kurumsal kimliğiyle uyumlu olmalı kolay anlaşıla bilmelidir.
Tüm matbaa ürünlerinde olduğu gibi katolog ve katalog çeşitlerinde de en ucuz fiyatı ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır tasarımları dilediğiniz gibi yaptırabilir veya netofset.net ekibinden firmanıza en uygun kataloğu ve tasarımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: katalog, katalog baskısı fiyatı, katalog baskısı, ofset, netofset, reknli baskı, istanbul matbaa, netofset matbaa, ofset matbaa

 

 

urunler/buyuk/1643136190.jpg urunler/buyuk/1643136197.jpg urunler/buyuk/1643136214.jpg urunler/buyuk/1643136219.jpg urunler/buyuk/1643136235.jpg


Hemen Teklif İsteyin